S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie. Je to bežná prax väčšiny veľkých webových lokalít. Prezeraním tejto stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.

Káblové elektroinštalačné žľaby

elmontNB káblové žľaby, káblové lišty, elektroinštalačné kanály pre elektrické inštalácie a telekomunikačné linky, úložný elektroinštalačný kanál LV elmontNB káblové žľaby, káblové lišty, elektroinštalačné kanály pre elektrické inštalácie a telekomunikačné linky, úložný elektroinštalačný kanál LV
  • Popis výrobku
  • Technická špecifikácia
  • Súbory na stiahnutie

Káblové žľaby alebo elektroinštalačné lišty a kanály sú určené na rýchle a estetické riešenie rozvodov elektrických inštalácií a telekomunikačných liniek.

Slúžia na inštaláciu rozvodov malého a nízkeho napätia. Káblový žľab ELMONT NB, s.r.o. je vhodný na montáž na stenu alebo strop. V súlade s STN 37001 môžu byť elektroinštalačné lišty montované na vodivých a nevodivých, horľavých a nehorľavých materiáloch. Sú určené pre stredné mechanické zaťaženie. Elektroinštalačné káblové kanály ELMONT NB, s.r.o. sú odolné proti agresívnemu a chemickému prostrediu. Neodolávajú UV žiareniu, čiže sa neodporúča ich inštalácia do vonkajšieho prostredia. Žľaby sú vyrobené z tvrdeného bezolovnatého PVC bielej farby RAL 9003.

Ďaľšie informácie

  • Popis: Káblové žľaby sú určené na rýchle a estetické riešenie rozvodov elektrických inštalácií a telekomunikačných liniek. V súlade s STN 37001 môžu byť montované na vodivých a nevodivých, horľavých a nehorľavých materiáloch. Sú určené pre stredné mechanické zaťaženie. Žľaby sú vyrobené z tvrdeného PVC bielej farby.
  • Obrázok: Obrázok
  • Rozmery: Rozmery
  • Technické parametre: Technické parametre
Viac z tejto kategórie: Chránička / rúrka s hrdlom PRL »

ELMONT NB s.r.o.

Špecializujeme sa na extrudovanie PVC. Vyrábame elektroinštalačné PVC káblové žľaby, chráničky LRU, PVC rúrky s hrdlom (PRL a PRV), PVC odvetrávacie rúry, podkladové profily pre plastové okná a rohové omietkové lišty.

Kontaktujte nás

Hviezdoslavova 20,
968 01 Nová Baňa

Tel.: 045 / 685 68 64
Mob.: +421 910 944 955

Email: elmont@elmontnb.sk

Website: www.elmontnb.sk

Sociálne siete

Extrudovanie PVC - ELMONT NB, s.r.o., Hviezdoslavova 20, 968 01 Nová Baňa © 2003 - 2020 ELMONT NB, s.r.o. All Rights Reserved. Designed By MarekR. Produced By umaa.

Search