S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie. Je to bežná prax väčšiny veľkých webových lokalít. Prezeraním tejto stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.

O spoločnosti

Rodinná Firma

Spoločnosť ELMONT NB, s. r. o. je rodinná firma, ktorá vznikla zápisom do Obchodného registra Okresného súdu Banská Bystrica dňa 11. 3. 2003.

Výrobným programom spoločnosť ELMONT NB, s.r.o. nadviazala na viac než desaťročnú podnikateľskú činnosť svojich majiteľov v oblasti montáže a výroby plastových elektroinštalačných káblových žľabov, chráničiek, trubiek a rúr z PVC.

Od svojho vzniku sa ELMONT NB, s.r.o. zaoberá podnikateľskou činnosťou v oblasti produkcie výrobkov z plastu PVC pre stavebníctvo so špecializáciou na elektroinštalácie.

V ELMONT NB, s.r.o. dbáme na dodržiavanie kvality našej produkcie, čím sme pre našich zákazníkov spoľahlivý stabilný partner s efektívnym riadením, čo potvrdzuje aj Certifikát systému manažérstva kvality ISO 9001:2015.

Vo výrobnej činnosti používame technológiu extrudovania materiálu PVC.

 

ELMONT NB, s.r.o. sa stala etablovanou spoločnosťou vo výrobe plastov na stredoeurópskom trhu s PVC výrobkami.

Postupne do nášho výrobného programu okrem PVC káblových žľabov a ľahkých univerzálnych rúr (LRU) pribudli PVC rúrky s hrdlom (PRL a PRV), PVC odvetrávacie rúry, podkladové profily pre plastové okná a rohové omietkové lišty.

Rozširovaním nášho výrobného portfólia sledujeme aktuálne trendy v stavebníctve a montáži elektroinštalácií a veľmi pružne reagujeme na požiadavky našich dlhoročných zákazníkov. Neustále inovujeme náš výrobný program a uskutočňujeme vývoj nových produktov.

Hlavnou skupinou odberateľov ELMONT NB, s.r.o. sú veľkosklady s elektroinštalačným materiálom, veľkosklady pre technické zariadenia budov (TZB), stavebniny, nábytkárske, montážne a stavebné firmy a výrobcovia plastových okien, a to v Slovenskej a Českej republike.

Extrudované plastové výrobky vyrábame pre priemysel: nábytkársky, strojársky, elektrotechnický a stavebníctvo.

Novým zákazníkom ponúkame možnosť extrudovania výrobkov podľa ich špecifických požiadaviek za veľmi výhodných podmienok.

V ELMONT NB, s.r.o. vieme vyrobiť extrudovaný profil výrobku presne podľa požiadaviek klienta.

Disponujeme vlastnými skladovými priestormi, čo nám umožňuje flexibilne reagovať na okamžité požiadavky našich odberateľov.

Pre svoju obchodnú a výrobnú činnosť máme okrem Certifikátu systému manažérstva kvality ISO 9001:2015 zabezpečené všetky potrebné licencie a certifikáty zhody v súlade so zákonmi Slovenskej republiky a normami Európskej únie.

Pre veľký záujem o naše produkty na Slovensku a v Českej republike rozširujeme svoju obchodnú činnosť aj do Poľska, Maďarska, Rakúska a na Ukrajinu.

ELMONT NB, s.r.o.

Hviezdoslavova 20,
968 01 Nová Baňa

Tel.: 045 / 685 68 64
Mob.: +421 910 944 955

IČO (ID): 36058921
IČ DPH (VAT EU): SK2020066081
Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri vedenom Okresným súdom Banská Bystrica, oddiel: Sro, Vložka č. 8221/S.

ELMONT NB s.r.o.

Špecializujeme sa na extrudovanie PVC. Vyrábame elektroinštalačné PVC káblové žľaby, chráničky LRU, PVC rúrky s hrdlom (PRL a PRV), PVC odvetrávacie rúry, podkladové profily pre plastové okná a rohové omietkové lišty.

Kontaktujte nás

Hviezdoslavova 20,
968 01 Nová Baňa

Tel.: 045 / 685 68 64
Mob.: +421 910 944 955

Email: elmont@elmontnb.sk

Website: www.elmontnb.sk

Sociálne siete

Extrudovanie PVC - ELMONT NB, s.r.o., Hviezdoslavova 20, 968 01 Nová Baňa © 2003 - 2020 ELMONT NB, s.r.o. All Rights Reserved. Designed By MarekR. Produced By umaa.

Search