S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie. Je to bežná prax väčšiny veľkých webových lokalít. Prezeraním tejto stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.

Ľahká univerzálna rúrka LRU

elmontNB ohybné elektroinštalačné plastové chráničky (korugované trubky) z tvrdeného PVC elmontNB ohybné elektroinštalačné plastové chráničky (korugované trubky) z tvrdeného PVC
  • Popis výrobku
  • Technická špecifikácia
  • Súbory na stiahnutie

Ohybné elektroinštalačné plastové chráničky (korugované trubky) z tvrdeného PVC sa používajú pre ochranu káblov a vodičov pre ľahké mechanické zaťaženie 320N.

Ohybná a veľmi pružná chránička (korugovaná trubka) sa využíva pre mechanickú ochranu všetkých druhov elektroinštalačných a telekomunikačných vedení, ktorých funkčnosť treba udržať aj behom nepredvídaného požiaru.

LRU chránička je vystužená zvlnenou špirálou. Veľmi ľahká a ohybná. Vhodná pre priemyselné systémy a stojné zariadenia podliehajúce mechanickému namáhaniu a konštantnému tlaku.

Rúrky sú odolné voči šíreniu plameňa a samozhášavé, a tým sú vhodné aj do horľavých podkladov.

Chráničky sú určené na montáž na aj pod omietku, do dutých priečok sadrokartónov a stropov. Veľmi nízka hmotnosť prináša výhody pri preprave a umožňuje montáž bez špeciálnych prístrojov. Ohybnosť umožňuje ľahké uloženie LRU chráničiek do akéhokoľvek sklonu a ľahké vyhnutie sa prekážkam aj bez použitia tvaroviek.

Spoje medzi chráničkami LRU sa riešia použitím spojky pre korugované trubky a nevyžaduje sa použitie lepiaceho prostriedku.

Chránička sa dodáva v 100 metrových kotúčoch ( ØD 16, 20), v 50 metrových (ØD 25, 32) a v 25 metrových (ØD 40, 50), alebo po dohode s klientov v jeho požadovaných dĺžkach.

LRU chráničky od ELMONT NB, s.r.o. neohrozujú životné prostredie a sú plne recyklovateľné. LRU chránička je vyrobená z tvrdeného bezolovnatého PVC šedej farby RAL 7035.

Ďaľšie informácie

  • Popis: Ohybné elektroinštalačné rúrky z tvrdeného PVC sa používajú na ľahké mechanické zaťaženie 320N. Rúrky sú odolné voči plameňu a samozhášavé, a tým sú vhodné aj do horľavých podkladov. Určené sú na montáž na aj pod omietku.
  • Obrázok: Obrázok
  • Rozmery: Rozmery
  • Technické parametre: Technické parametre

ELMONT NB s.r.o.

Špecializujeme sa na extrudovanie PVC. Vyrábame elektroinštalačné PVC káblové žľaby, chráničky LRU, PVC rúrky s hrdlom (PRL a PRV), PVC odvetrávacie rúry, podkladové profily pre plastové okná a rohové omietkové lišty.

Kontaktujte nás

Hviezdoslavova 20,
968 01 Nová Baňa

Tel.: 045 / 685 68 64
Mob.: +421 910 944 955

Email: elmont@elmontnb.sk

Website: www.elmontnb.sk

Sociálne siete

Extrudovanie PVC - ELMONT NB, s.r.o., Hviezdoslavova 20, 968 01 Nová Baňa © 2003 - 2020 ELMONT NB, s.r.o. All Rights Reserved. Designed By MarekR. Produced By umaa.

Search